WhatsApp

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama organizasyonların düzenlendiği mekana göre hizmetine ihtiyaç duyabiliyor. Kır düğünü, sünnet düğünü, açılış organizasyonu, iftar etkinliği, belediye etkinlikleri ve nişan gibi davetler bu organizasyonlar arasında sayılabilir.

Kişi sayısının değişiklik gösterebildiği çoğu organizasyon da artık masa sandalye kiralama hizmeti çok fazla tercih ediliyor. Kuşkusuz ki, bu duruma hem artan fiyatlar hem de daha kaliteli bir hizmet alma isteği neden olmaktadır. Kişi sayısının kesin olarak önceden netleştiği her organizasyon için sizlerde masa sandalye kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Başta düğün olmak üzere nişan, söz, kına, sünnet düğünü, özel toplantılar, seminerler gibi daha pek çok alanda bu hizmetten faydalanılabilmeniz mümkündür. Talep edilen hizmetler, sadece kiralama olabileceği gibi diğer detaylar da hizmet alanları içerisine eklenebilmektedir. Bu durum kişilerin kendi istekleri ve bütçelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Masa Sandalye Kiralama Nedir?

Özel bir kutlama yapacaksınız. Bu kutlamanın tam da hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsunuz. İlk başlayacağınız şey organizasyonun detayları olacaktır. İşte tam da burada ortaya çıkan masa sandalye kiralama hizmeti kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Farklı şekil ve ebatlarıyla hazırladığınız organizasyonun büyük bir parçasını oluşturan bu kiralama faaliyeti beraberinden pek çok avantajı da getirecektir.

Masa Sandalye Kiralama Avantajları

Son yıllarda pek çok organizasyon için en çok tercih edilen seçenekler arasında masa sandalye kiralama hizmeti yer alıyor. Keza hayallerinizi süsleyen dekor ve detayları sizi gecenin en mutlu kişisi yapacaktır. Bu amaçla yola çıkan bu hizmetin kişilere sağladığı avantajlara bir göz atacak olursak;

  • Saatlik olarak alınabilen bu hizmet sizlere ilk olarak farklı seçenekleri değerlendirme imkanı sunar.
  • Alanında uzman olan organizasyon şirketleri arasında yer alan Masa Sandalye Kiralama, hayal sınırlarını zorlayan fikirlerle sizi mest edebilir.
  • Her bütçeye uyan uygun fiyatlı masa sandalye kiralama hizmeti almaya olanak sağlar.
  • Etkinlik yerinin dekorları göz edilerek uyum yakalayacak çeşitler size sunulmaktadır.
  • İşinin ehli kişilerle çalışma imkanı sağlar.

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Herhangi büyük ya da küçük organizasyon için işin profesyonellerinden destek almak isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle bu alanda başarılarıyla adını duyuran firmamızla iletişime geçebilirsiz. Hangi tarih ve zaman aralığında bir etkinlik planladığınızı belirterek, işin uzmanlarıyla yüz yüze ya da telefon aracılığıyla iletişim sağlanabilmeniz mümkündür. 

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa sandalye kiralama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken ilk husus organizasyonun kaç kişilik olacağıdır. Kesin kişi sayısına göre hem temin edilmesi gereken malzemeleri hem de fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında mekânın detaylarını belirtmeniz gerekecek. Tabi bu sırada yapılması planlanan olan etkinliğin türü de çok önemlidir. Örneğin düğün ve kına organizasyonu ya da doğum günüyle iftar yemeği gibi toplanmalar farklı dekorları içerir.

Masa Sandalye Kiralama Çeşitleri

Kişilerin organizasyonlarının daha şık ve daha uygun fiyatlı olmasında büyük rol oynayan hizmetlerden ilki masa sandalye kiralamadır. Bu konuda alınan hizmet hem görsel açıdan şıklık yaratmakta hem de o yoğunlukta üzerinizden bir yükün kalkmasını sağlamaktadır. Kafanız organizasyon olmadan günün ve gecenin tadını çıkarmak hepinizin hakkı. Hangi alanda bir ekipman temin etmek istediğinize karar verip bu alana yöneldiğinizde hem seçimleriniz hem de bütçeniz bundan olumlu etkilenecektir. Bu sebeple herhangi bir masa ve sandalye kiralama çeşidini seçmeden önce farklılıklarını bilmelisiniz. Bu çeşitleri size düzen konusunda ve hangi etkinliklerde ön plana çıktıkları hakkında bilgi verecektir.

1.Yuvarlak Masa Kiralama Hizmeti

Bu tarz yuvarlak masa kiralama hizmeti genellikle düğün, nişan, sünnet ya da kına gecesi gibi büyük organizasyonlarda tercih edilmektedir. Davetli sayınıza göre 8 ya da 10 kişilik olarak hazırlanan ekipmanlar yemekli davetlerin vazgeçilmezidir. Fiyatları da elbette kişi sayısı ve özel isteklere göre şekillenmektedir. Genellikle büyük alanlarda bu tarz kiralık yuvarlak masa kullanımı ön plana çıkar. Alanın daha verimli ve şık olmasında büyük rol oynar.

2.Nişan Masası Kiralama Hizmeti

Nişan organizasyonları kişilerin kendi tercihlerine göre kimi zaman evde, bahçede veya mekanda olacak şekilde değişebilir. Kuşkusuz bu ortamların hepsinde farklı bir nişan masası kiralama hizmeti verilmektedir. Kısacası gerekirse evlerde tercih edilen nişan masaları genellikle çift için hazırlanan özel bir sunuma dayanmaktadır. Küçük bir alan olduğu için dekorlara daha çok dikkat çekilmektedir. Bu tarz kiralamalar doğum günü ve söz gibi kutlamalarda da kullanılmaktadır. Bahçede yapılacak bir nişan içinse oldukça geniş bir çerçeve çizilir. Kaç kişinin olacağıyla ilişkili olarak alanı maksimum seviyede kullanmaya yarayan nişan masası konsepti kullanılmaktadır. Mekânda yapılacak nişanlarda ise alanın diğer detayları, çiftlerin istekleri ve kutlananın yemekli – yemeksiz olması dikkate alınacaktır.

3.Nikah Masası Kiralama Hizmeti

Bildiğiniz gibi artık nikah törenleri sadece belediye nikah salonlarında kılınmıyor. Bunun yerine daha unutulmaz anlar yaşamak isteyen kişiler, sevdiklerinin gözleri önünde “evet” demeyi tercih edebilir. Bu tarz bir törende tercih edilecek nikah masası kiralama hizmeti genellikle beyaz ağırlıklı olarak yapılır. Yine davetli sayısı ve nikahın kıyılacağı alan baz alınarak çalışma yapılmaktadır. Ayrıca nikah törenleri için sadece kiralık sandalye hizmeti de tercihler arasında yer alabiliyor. Bu tarz seçimlerin de kır konsepti açık alanlarda olduğunu görebiliriz.

4.Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Kokteyl masası kiralama hizmeti genellikle firmaların ya da kuruluşların sık tercih ettiği hizmetlerdendir. Açılış, kutlama ya da farklı toplantılar için tercih edilen bu hizmet için ayaklı, küçük ve uzun masalar kullanılmaktadır. Genellikle aperatif servisi olduğu için masaların ebatların küçük olması sorun yaratmaz. Genellikle kiralık sandalye hizmetinin tercih edilmediği bu tarz organizasyonlarda sadece kiralama hizmeti alınabildiği gibi dekor detayları için de ekstra bir hizmet talep etmek mümkündür. Kokteyl masası kiralama hizmeti organizasyondan önceki saatlerde montajlı olarak gerçekleştirilmektedir.

5.Lake Sandalye Kiralama Hizmeti

Görüntü açısından büyük bir şıklık isteyenlerin tercih ettiği lake sandalye kiralama hizmetinde katlanabilen sandalyeler tercih edilmektedir. Şekil ve tasarım olarak göze hoş görünen bu tarz sandalyeleri dilediğiniz organizasyonda kullanabilirsiniz.

6.Tiffany Sandalye Kiralama Hizmeti

Lake sandalye kadar kullanışlı olan Tiffany sandalye kiralama büyük bir seçim aralığı sunar. Keza kişilerin isteklerine göre farklı renklerde sunulabilen bu hizmette genellikle ekstra süsleme istenmez. Eğer ekstra süslenme talep edilirse sadece zarif ve küçük detaylara önem verilebilmektedir.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Kişilerin istek ve beklentileri göz önünde bulundurularak temin edilen masa sandalye kiralama fiyatları bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Buradaki ilk belirleyici unsur davetli sayısı olurken, bu ekipmanlarda yapılan ekstra süslemeler ya da talep edilen daha fazla hizmet fiyatı artıracaktır. Bu sebeple kişi sayısını netleştirdikten sonra hangi hizmetler, hangi fiyatlarla sunulan bir listeleme yapabilirsiniz. Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun seçeneği aralarından eleyerek tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz konsepte göre, fiyat skalası kullanılması planlanan ekipmanların değiştirilmesiyle de iyileştirilebilmektedir.

Uygun Fiyatlı Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Her bütçeye uygun fiyatlı masa sandalye kiralama hizmeti almak mümkündür. Bu elbette sizin seçimlerinizle bağlantılı olarak şekillenecektir. Eğer detaylar için size sunulan ekipmanları azaltabilirseniz ya da farklı malzeme tercihine geçerseniz fiyatlarda büyük değişiklikler meydana gelecektir. Bunun yanı sıra ekipmanlar arasından plastik sandalye kiralama gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan ve ucuz fiyatlara bağlı olarak karşınıza çıkan bu seçenekler tahmin ettiğiniz maliyetleri düşürecektir.

Sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlerle görüşme sağlayarak, hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama firmamız, her davete yakışır, sağlam ve kaliteli masa sandalyeleriyle ihtiyaç duyduğunuz her yerde. İstenilen sayı kadar alana nakliye ve kurulum hizmetini vermektedir. Kiralık masa sandalye fiyatları tercih edilen modele göre ve kullanılacak süsleme malzemelerine göre belirlenmektedir. Örneğin kokteyl masası kiralama fiyatı 25 TL’den başlarken, tiffany sandalye kiralama fiyatı adedi 5 TL olabilmektedir. Ayrıca ekipman temini, süsleme hizmetleriyle birlikte sunulmaktadır.

100 KİŞİLİK DÜĞÜN NİŞAN KINA ORGANİZASYON İÇERİKLERİ

13 Tane Yuvarlak Masa – Masa Örtüsü – Dantel Kapak
100 Tane Supla
13 Tane Çiçekli Tek Fanus Şamdan
100 Tane Tifany Sandalye
100 Tane İstenilen Renkte Organize Bağlama
6 Tane Çiçekli Gelin Yolu
1 Tane Çiçekli Giriş Tag
10 Metre Kırmızı Halı
4 Tane Volkan Ve 4 Tane Konfeti Atımı
Nikâh Masası Ve Arkasına Özel Çiçekli Tag
Özel Gelin Damat Sandalyesi
Gelin Damat Masa Süslemesi Çiçeği
10 Tane Kokteyl Masası Ve Örtüleri
Mekân Genel Balon Ve Tül Süslemesi
Ses Sistemi Kurulması
Dj – Sunucu Kiralaması
Kamerama Çekimi ( Full Çekim – Cd Teslim)
Fotoğrafçı ( Sınırsız Çekim – Cd Teslim )

Masa Sandalye Kiralama firması olarak İstanbul’da masa sandalye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, çeşitli ürün seçeneklerimizi beğeninize sunuyor organizasyon günü eksiksiz olarak teslimatını yapıyoruz. Birbirinden farklı model ve boyutlarda masa hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Paylaş

Bilgi Talep Formu