Telefon
WhatsApp

Masa Kiralama İstanbul

Masa Kiralama İstanbul

Sandalyeler üzerlerinde rahatça oturduğumuz ve yeri geldiği zaman saatlerce kalkmadığımız eşyalardır. Eksikliği halinde, organizasyona katılan kişiler arasında hoşnutsuzluk direkt olarak sezilebilir. Sandalye kiralama hizmetlerimiz içerisinde yer alan ürün çeşitliliği ve stoğu sayesinde, hızlı biçimde kiralama yapabilirsiniz.

1) Tiffany Sandalye Kiralama Hizmetimiz

Tiffany sandalyelerimiz, en çok rağbet gören sandalyeler arasında yer almaktadırlar. Oldukça modern bir görünüme sahip olan bu sandalyeler ile organizasyonunuza şıklık katabilirsiniz. Tiffany sandalye kiralama hizmetlerimizden yararlanırsanız;

 • Modern görünüme sahip olan sandalyeler ile organizasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.
 • Zarif ve sade bir seçim olan Tiffany modeli ile organizasyona şık bir dokunuş yapmış olursunuz.
 • Hemen her türlü organizasyonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz sandalye modelleri arasında yer almaktadırlar.
 • Özellikle düğünler, doğum günleri gibi organizasyonlarda sık sık tercih edilmektedirler.
 • Süslemeye uygun oldukları için, organizasyonlarınızda oldukça dikkat çekici de olabilirler.
 • Sadelik ve dikkat çekiciliği bir arada bulmak için Tiffany model tercihi yapabilirsiniz.

Tiffany sandalye kiralama konusunda, ücret bilgilendirmesi almak için doğrudan bizleri arayabilirsiniz.

2) Napolyon Sandalye Kiralama

Nikahlarda, düğünlerde, sünnetlerde sık sık kullanılan bir diğer model ise Napolyon modelidir. Napolyon sandalye kiralama hizmetimiz için de yapmanız gereken tek şey, telefon numaramızdan bizlere ulaşmaktır.

Sade ve şık görünümü ile Tiffany modelini anımsatsa bile, aralarında ufak da olsa farklılıklar bulunmaktadır. Genellikle en çok tercih edilen modeller arasında Tiffany ve Napolyon model sandalyeler yer almaktadır.

Napolyon sandalyelerimizin stok adedini öğrenmek, organizasyonunuza yakışıp yakışmayacağını sormak adına, bizleri aramanız mümkün.

Masa Kiralama Hizmetlerimiz

Organizasyon için masa ile sandalye bütünleyici iki unsurdur. Bizlere sorarsanız masa ve sandalyelerinizi ayrı ayrı almak yerine, tek bir yerden kiralamanız daha mantıklı olacaktır. Fakat, yine de ayrı ayrı ihtiyaç olması durumuna karşın bu alt başlığı sizlere hazırladık.

Masa kiralama hizmetlerimiz arasında yer alan ürünlerimizin tamamı, bizlerin güvencesiyle tarafınıza teslim edilecektir. Organizasyondan önce masaların elinize ulaşması, belirlenen yerlere konulması taraftarıysanız, bizleri arayabilirsiniz.

Masalar ile alandan tasarruf etmek mümkün. Alandan tasarruf etmenin yanı sıra, organizasyona şıklık katmak istiyorsanız, yine masaları tercih edebilirsiniz. Düğünlerde, arkadaş toplanmalarında, sünnetlerde, nikahlarda, kınalarda ve daha benzeri pek çok yerde, masa ihtiyacı her zaman bulunmaktadır.

Eğer sizlerin de masa ihtiyacı varsa bizleri arayarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hem güvenli hem de uygun fiyata kiralama hizmetlerini bizlerden bulabilirsiniz.

1) Pleksi Masa Kiralama

Pleksi masalar, son yılların en çok tercih edilen masa modelleri arasında yer almaktadır. Bu kadar yoğun tercihin temel sebepleri arasında, masaların görünüşü yer almaktadır. Pleksi masa kiralama hizmetlerimiz için bizleri ararsanız, sizlere gerekli bilgileri sunabiliriz.

Pleksi masaların özelliklerine bakacak olursak;

 • Bu tür masalar oldukça dayanıklılardır.
 • Kullanım açısından, pratik kullanıma sahip masalardır.
 • Ergonomik olması nedeniyle çok çeşitli alanlarda kullanılabilirler.
 • Görünüş bakımından, şeffaf bir cama benzeyen bu ürünler, plastik cam olan “pleksi” malzemesinden üretilmiştir.
 • İç ve dış mekanlara farklı havalar katabilecek cinsten güzel masalardır.
 • Farklı kalınlıklara ve çeşitli boyutlara sahip pleksi masa üretimi oldukça kolaydır.
 • Üretim kolaylığı nedeniyle hemen her türlü organizasyona özel olan pleksi masalar üretilmiştir.

Pleksi masa kiralama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşarak stok ve fiyatlandırma bilgilerini alabilirsiniz.

2)Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Özellikle kalabalık grupların katılacağı organizasyonlarınızda, daha az yer kapladığı için bistro masayı tercih edebilirsiniz. Bistro Masa Kiralama  hizmetlerimizden yararlanırsanız, elinizde bulunan organizasyon alanını en etkili biçimde kullanabilirsiniz.

Bistro kelimesinin “Fransızca” kökenine inecek olursak “Bar” kelimesiyle karşılaşırız. Bistro masalar, barlarda yer alan ufak masalara benzer ve küçük alanda çok fazla kişiyi ağırlamanıza yardımcı olurlar.

Organizasyonlarda yer sıkıntısı oldukça büyük sıkıntılar arasında yer almaktadır. Masa Sandalye Kiralama hizmetlerimiz içerisinde yer alan Bistro modelimizi tercih ederseniz, organizasyon alanlarınızı daha etkili kullanabilirsiniz.

Masa Kiralama İstanbul

Paylaş

Bilgi Talep Formu