WhatsApp

Kiralık masa sandalye fiyatları İstanbul

Kiralık masa sandalye fiyatları İstanbul

Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Kiralık masa sandalye fiyatları 10 liradan başlamaktadır. Her türlü organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalyeleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Nişan, kına, sünnet, düğün için masa sandalye kiralama hizmetimiz ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. İstanbul genelinde, dilediğiniz bir adrese teslimat yapmaktayız. Etkinliklerinizde ve davetlerinizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz masa ve sandalyelerimiz oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Organizasyon türüne göre, süsleme özelliklerine göre ve fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek, masa ve sandalye kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz..

İstanbul Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

8 kişilik yuvarlak masa kiralama 150 cm çapında ahşap masa   50 TL

Sunum ikramlık masası kiralama 80×140 ölçülerinde plastik örtülü masa    30 TL

Plastik masa kiralama  35 TL

Kokteyl masası örtüsü ve tül bağlaması dahil 50 TL

Beyaz Tiffany sandalye kiralama  10 TL

Napolyon sandalye kiralama   12 TL

Plastik sandalye kiralama  5 TL 

Plastik Sandalye giydirme ve organize süsleme  7 TL

Yuvarlak Masa örtüsü kiralama  25 TL

Masa üstü supla kiralama   8 TL 

Yapay çiçekli tek fanus şamdan kiralama  50 TL

Özel Nikah masası ve nikah masası ve çiçeği  1.500 TL 

Nikah masası çiçekli arka tag kiralama 1.000 TL

Kır Düğünü için Masa Sandalye Kiralama

Pandeminin de etkisiyle, son zamanlarda yapılacak olan düğünlerde açık alanlar tercih edilmeye başlandı. Geniş bir alanda, ferah bir düğün için tercih edilebilecek kır mekanları; düğünler için vazgeçilmez bir seçenek haline geldi. Hem kalabalık davetlileri olan düğün sahipleri, hem de yalnızca yakınlarıyla az sayıda katılımcıyı davet edecek düğün sahipleri için kır düğünleri odlukça revaçta. Bizler de bu ihtiyaca yönelik kır düğünü için masa sandalye kiralama hizmetimizle İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde sizlerleyiz. Davetli sayınızı bize belirterek, ihtiyacınız kadar masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Nikah masası kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Kına için Masa Sandalye Kiralama

Kına etkinlikleri için davetlilerinizi özel ve eksiksiz bir alanda ağırlamak istersiniz. Her ne kadar güler yüz, ikramlar ve eğlence konusunda istenileni verseniz de; davetlilerin rahatını da düşünmeniz gerekir. Asır Organizasyon olarak kına için masa sandalye kiralama hizmeti veriyoruz. Oldukça cazip fiyatlar ve geniş ürün seçenekleriyle; ihtiyaç duyduğunuz kadar ekipman kiralayabilirsiniz. Kına tahtı kiralama, kına organizasyonu, kına yakma merasimi ve benzeri tüm malzeme ve etkinlikler için bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimize ilişkin bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplantı için Masa Sandalye Kiralama

Davetlilerinizi bir toplantı veya iş görüşmesi yaparak ağırlamayı düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan malzemeleri satın almak yerine kiralamak size maliyetten tasarruf sağlatacaktır. Kiralama ücretleri, satın alım maliyetlerine göre 10'da 1 oranındadır. Yani bir sandalyeye 100 TL verip satın almaktansa, 10 TL gibi cüzi bir miktara kiralamak çok daha mantıklı olacaktır. Toplantı için masa sandalye kiralama hizmeti veren firmamız, İstanbul'un tüm mahalle ve semtlerine kiraladığınız malzemelerin sevkiyatını da gerçekleştirmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey, toplantı tarihini, davetli sayısını, ürün çeşidini ve adresi bildirmek olacaktır. Diğer tüm işlemleri deneyimli ekibimiz sizler için halledecek ve etkinlik saatinde talep ettiğiniz ürünleri adresinizde hazır olarak bulunduracaktır.

Düğün için Masa Sandalye Kiralama

Evliliğin en önemli adımı olan düğün, çiftlerin aileleri ve sevdikleriyle gönüllerince eğlenerek vakit geçirebildikleri bir organizasyondur. İyi bir düğün merasimi için mekanda olmazsa olmaz ürünlerin başında masalar ve sandalyeler gelmektedir. Davetli sayınıza göre ihtiyaç duyacağınız, onlarca farklı alternatifle sunduğumuz masa ve sandalyeleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, kaliteli ürünler ve İstanbul içinde tüm adreslere teslimat özelliğiyle düğün için masa sandalye kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca talebe göre masa ve sandalyelerinizi dilediğiniz şekilde süsleyebiliriz. Bunun yanında gelin yolu süsleme, iç mekan süslemeleri, düğün konseptleri, DJ performansı, ses sistemi ve ışıklandırma sistemi kurulumu, düğün showları, nikah masası kiralama ve süsleme, fotoğraf ve video çekimi gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Kiralık masa sandalye fiyatları İstanbul

Paylaş

Bilgi Talep Formu