Telefon
WhatsApp

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

  • 597 Okuma
  • 03 Ekim 2022, 23:31

Davetlerinizde misafirlerinizi güzel bir ortamda karşılamak istemez misiniz? Organizasyonlarınızı baştan sona detaylıca planlayan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlik malzemelerini sizlere ulaştırıyor. Satın alarak çok daha fazla ücretler ödemektense, Kiralık Kokteyl Masası Hizmetimizle ve diğer organizasyon hizmetlerimizle çok daha ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Bütçe dostu seçenekler ve geniş ürün gamı ile İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul İçi Bistro Masa Kiralama Hizmeti

İstanbul'un en çok tercih edilen Bistro Masa Kiralama Firması olarak sizlere her alanda hizmet vermekteyiz. Davetlerinizin en ekonomik şekilde gerçekleştirilmesi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için organizasyonlarınızı A'dan Z'ye planlıyor ve ihtiyaç duyduğunuz argümanları kusursuz şekilde etkinlik saatinde sizlere sunuyoruz. Kokteyl masası olarak da tabir edilen bistro masalar, organizasyonlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kolay kurulumu, her türlü süsleme ve renk seçeneklerine hitap etmesi, davetlilerin ikramları tadarak birbirleri ile sohbet etme imkanı bulması gibi  nedenlerden dolayı bistro masalar tercih edilmektedir. Ekonomik bir seçenek olarak sizlere sunulan bistro masalar, açılış etkinlikleri, özel davetler, kurumsal etkinlikler, eğitimler, seminerler, şirket toplantıları gibi onlarca farklı organizasyonda kullanılmaktadır.

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama Firması

Kokteyl masası kiralama fiyatları,kokteyl masası kiralama istanbul,bistro masa kiralama fiyatları,bistro masa kiralama istanbul,kokteyl masası kiralama anadolu yakası,kokteyl masası fiyatları,kokteyl masası satılık,katlanır kokteyl masası Kokteyl Masası Kiralama : Açılış, tanıtım, kokteylerde en çok tercih edilen masa çeşididir. Bistro masalar yalın hali ile kullanılmaz. Muhakkak süslenmelidir. İlk süsleme yönteminde masa yere kadar uzanan beyaz örtü ile örtülür. Organze tül ile altından sıkılarak fiyonk düğüm atılır. İkinci süsleme yönteminde ise strech elastik örtü direk masaya giydirilir.

Paylaş

Bilgi Talep Formu