WhatsApp

Düğün Süslemeleri

Düğün Süslemeleri

  • 224 Okuma
  • 03 Ekim 2022, 23:34

Çiçek dekorları ve botanik düğün salonu süslemeleri
Doğadan ilham almış detaylar, düğünlerin her alanında kendini göstermeye devam ediyor. Saflık ve doğallığın simgesi çiçekler, özellikle yaz düğünlerinin vazgeçilmez düğün süsleri arasında! Temanıza uygun çiçek seçimi ile başlayacağınız serüveninize, bu yıl popülerliği hızla artan çiçek çerçeveleri oluşturmakla devam edebilirsiniz. Özellikle düğün fotoğraf çekimi için de harika bir arkaplan olacak bu ayrıntı, hem gece hem gündüz düğününe mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Buradaki en önemli detaylardan biri olan uyum için, gelinlik modelini, düğün mevsiminizi ve düğününüzün temasını göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer düğününüzde doğadan esinlenilmiş parçalar olsun, ama çiçek detayları daha geri planda kalsın istiyorsanız sizlere önerimiz botanik düğün süslemeleri! Büyük yapraklar, sarmaşık duvarlar, yemyeşil bir düğün pisti, popülerliğini asla yitirmeyecek olan bir dekor türü. Yine düğün resimleriniz için harika bir dekor olacak bu düğün süsü, daha farklı düğün dekorlarına da imkan tanımaktadır.

Işıklı düğün süsleri

Mekana giriş yaparken kendinizi adeta prensesler gibi hissedeceğiniz bu düğün salonu süslemeleri,  akşam yapacağınız düğününüz için mükemmel bir seçenek olabilir. Özellikle açık hava düğün süslemelerinde çokça tercih edilen bu detay, hem mekanınızın hem de diğer dekorlarınızın canlı ve hareketli durmasını sağlayacak. Ayrıca romantik düğün fotoğrafları oluşturmak için de şahane bir alternatif! Fakat bu dekorunda dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntısı var. Kullanacağınız ışıkların tonu ve loşluğunu iyi ayarlamak gereklidir. Böylece konuklarınızı rahatlatacak ve bol ışıktan rahatsız olmalarını engelleyeceksiniz.

Paylaş

Bilgi Talep Formu